stamp exper stamp legal Lietuvių     Polski     Romanian     English (UK)

Žemės ūkis

 

(Uogos, augalai, gėlės, vaisiai, daržovės, grybai)

Danija yra žemės ūkio šalis. Paprastai sezoniniam darbui laukuose nėra jokių specialių reikalavimų atlikti šiuos įprastinius darbus: uogų, vaisių ir daržovių rinkimas, rūšiavimas, krovimas, piktžolių naikinimas/rovimas, akmenų iš laukų rinkimas, traktoriaus vairavimas ir pan.

Žemės ūkio darbams dažniausiai renkamos žmonių grupės. Taigi, jei jūs nekalbate angliškai, tokio pobūdžio darbai yra puiki galimybė įsįdarbinti kartu su draugais ar giminaičiais.

 07

Šiltnamiai

 

(Augalai, gėlės, daržovės, grybai)

Danijoje darbai šiltnamiuose taip pat populiarūs. Dažniausiai tai darbai nekvalifikuotai darbo jėgai. Šiame sektoriuje siūlome šiuos darbus: augalų, gėlių sodinimas, daržovių bei grybų rinkimas, rūšiavimas, pakavimas bei pakrovimas.
Dažniausiai šie darbai siūlomi dirbti žmonių grupėms (dviems ir daugiau), pavasario, vasaros bei rudens sezonais. Poros į šiuos darbus yra labai laukiamos. Gebėjimas susišnekėti anglų kalba būtų privalumas.

 0 17

Fermos

 

(Kiaulių, karvių, audinių, žuvų, vištų, arklių)

Danijoje yra daug įvairių fermų. Dažniausiai fermose siūlome ilgalaikius darbus, tokius kaip: gyvulių šėrimas, perkėlimas, prausimas, priežiūra, fermos valymas, pastatų remontavimas ir t.t. Kartais gali būti ir sezoninių darbų, pavyzdžiui rudenį kailiukų dyrimo darbai audinių (gyvunėlių) fermose.

Įsidarbinti fermoje galima ir neturint jokios specialios kvalifikacijos, nes mūsų klientai dažnai pasirengę apmokyti darbuotojus. Patirtis reikalinga tais atvejais, kai fermose reikia atlikti tokius darbus kaip vakcinacija, kastracija, skerdimas, apvaisinimas, suvirinimas, traktoriaus vairavimas, darbas su automatizuota įranga ir t.t.

Dažniausiai mūsų klientams fermose reikalingas tik vienas darbuotojas, todėl kandidatuojantys asmenys turėtų kalbėti angliškai ir būti pasiruošę dirbti vieni.

 

 0 8

Miškininkystė

 

Danijoje labai populiaru auginti Kalėdines eglutes pardavimui. Todėl  vėlyvą rudenį siūlome sezoninius darbus, kurių metu reikia pjauti eglutes ar jų šakeles, rinkti šakas, rišti ryšulius, atlikti pakavimo ir krovimo darbus. Pavasario bei vasaros laikotarpiu siūlome miško valymo, tvorų tvėrimo bei eglučių sodinimo  bei kitus panašius darbus.

Tokiems darbams dažnai reikalingos mažos grupės žmonių, taigi tai yra puiki galimybė išvykti dirbti su draugais.

Mes siūlome kvalifikuotą bei nekvalifkuotą darbą šiame sektoriuje. Dažnai reikia patirties dirbti su grandininiu pjūklu, keltuvais, vairuoti traktorių. Patirties nereikalauja šakelių rinkimas ir rišimas. Tokiems darbams atlikti tereikia noro dirbti ir būti darbščiam.

 

 0 20

Statybos

 

(Statybos, renovacija, izoliavimo darbai, griovimas, montavimas)

Mes siūlome įvairius vidaus ir išorės statybų darbus. Kartais tai tiesiog paprasti statybiniai darbai fermose, kur reikia kažką sutaisyti. Na, o kartais tai gali būti darbai dideliuose statybiniuose projektuose, kuriuose reikalinga įvairi patirtis, pavyzdžiui: mūrijimas, dažymas, tinkavimas, lubų tvirtinimas, grindų klojimas, stogo dengimas, laiptų montavimas, durų bei langų įstatymas, gipso sukimas, betono liejimas, plytelių klojimas ant grindų ir sienų, apsaugos sistemų montavimas, elektros montavimas, griovimo, renovacijos ir kiti darbai.

Statybiniams darbams Danijoje dažnai reikalingos grupės žmonių. Tad jei turite patirties, tačiau nekalbate angliškai, tai puiki galimybė įsidarbinti kartu su draugais ar giminaičiais.

 

 03

Paslaugų sektorius

 

(Aptarnavimas, valymas, darbai viešbučiuose, restoranuose)

Mes darbiname darbuotojus plačiam paslaugų sektoriaus spektrui ir siūlome paskyrimus nuo paprastų valymo darbų fabrikuose, įmonėse, viešbučiuose, gyvenamosiose patalpose iki darbų vairuotojams, slaugytojams ir kt.

Paslaugų sekoriuje  būna tiek sezoninių darbų vasaros metu, tiek ilgalaikių paskyrimų. Kai kuriais atvejais patirtis ir anglų kalbos žinios yra labai svarbios, ypač tuomet kai darbuotojai turi bendrauti su klientais. 

 

 0 15

Fabrikai

 

(Maisto pramonė, lengvoji pramonė, žemės ūkio fabrikai)

Mūsų įmonė vykdo didelius projektus gamybiniame sektoriuje – žuvų, daržovių, maisto bei kitokio pobūdžio fabrikuose. Darbuotojai čia atlieka įvairius rūšiavimo, pakavimo, krovimo darbus, labai dažnai prie specialių gamybinių įrengimų.

Darbą fabrike galima gauti be ypatingos patirties ir be anglų kalbos žinių, kadangi tokie darbai dažnai vyksta grupėse. Fabrikuose siūlome ilgalaikius darbus bei trumpalaikius sezoninius paskyrimus prieš Velykas ar Kalėdas.

 

 3.7-business sectors-factories

Logistika ir Sandėliai

 

Baltic Workforce taip pat padeda klientams logistikos bei sandėlių srityse. Nekvalifikuoti darbuotojai dirba ištisus metus, atlikdami tokias užduotis kaip: sandėlių tvarkymas, užsakymų vykdymas, palečių formavimas, pakavimas. Kvalifikuoti darbuotojai klijuoja etiketes, pakrauna ir iškrauna, vairuoja autokeltuvą bei dirba su automatizuota įranga.

Šios srities darbai dažniau būna ilgalaikiai, bet gali būti ir trumpų paskyrimų, kai mūsų klientams reikia skubios pagalbos. Anglų kalba ir šioje srityje yra ne ką mažiau svarbi nei kitur.

 

 

 warehouse