stamp exper stamp legal Lietuvių     Polski     Romanian     English (UK)

 

Jei norite dirbti  Danijoje su mūsų įmone, jums reikės atlikti keletą veiksmų:

ZingsniaiRegistracija mūsų kandidatų duomenų bazėje

Informaciją apie save mūsų duomenų bazėje galite užpildyti paspaudę ant nuorodos Užsiregistruokite.

Jei užsiregistruoti savarankiškai negalite, prašome susisiekti su mūsų personalo konsultantais Lietuvoje, Lenkijoje ar Rumunijoje telefonu arba siųsdami savo CV nurodytais el.pašto adresais:

Lietuvoje      +370 52107508, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Lenkijoje      +48 586226794, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Rumunijoje  +40 787895392, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Darbo pasiūlymai

Užsiregistravę mūsų kandidatų duomenų bazėje, jūsų nurodytu el. paštu periodiškai gausite informaciją apie laisvas darbo vietas. Jei konkretus darbo pasiūlymas jus sudomins ir jūs atitiksite nurodytus reikalavimus, mes jums suteiksime smulkią informaciją apie darbo sąlygas, konkrečias užduotis, kurias reikės atlikti darbo vietoje, darbo laikotarpį, darbo valandas, atlyginimą, apgyvendinimo galimybes ir kitą informaciją.

 

Darbo pokalbis

Turėdami jums darbo pasiūlymų arba norėdami sužinoti apie jus daugiau, mūsų personalo konsultantai susisieks su jumis dėl darbo pokalbio. Jo metu  pakalbėsime su jumis apie jūsų lūkesčius siūlomiems darbams, aptarsime jūsų patirtį ir motyvaciją dirbti užsienyje, bei patikrinsime jūsų anglų kalbos lygį. Mūsų personalo konsultantai informuos jus apie įdarbinimo galimybes, paaiškins įmonės lūkesčius jūsų atžvilgiu bei suteiks informaciją apie esamas darbo vietas. 

 

Įdarbinimas

Kai jūs būsite atrinktas į jūsų pageidaujamą darbo vietą, mes jus pakviesime atvykti į mūsų biurą Lietuvoje pasirašyti įdarbinimo dokumentus. Įdarbinimo metu jums bus suteikta visa informacija apie darbą bei gyvenimą Danijoje. Jūs būsite supažindinti su mūsų įmonės taisyklėmis bei atsakysime į visus kitus jums rūpimus klausimus.